Foorumi "Fantasy" Challenge

NHL-i teemad arhiiv hooaegade lõikes

Moderaator: Huroon

Suletud
Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas sponsa »

Vaatasin ja et flaier pani päris mõnusalt. Mul oli heatley ja Miller ainukesed, kes midagi tõid.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
flaier
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 761
Liitunud: 13 Veebr 2010, 15:21
Lemmik: Philadelphia Flyers
Asukoht: Pensionil

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas flaier »

sponsa kirjutas:Vaatasin ja et flaier pani päris mõnusalt. Mul oli heatley ja Miller ainukesed, kes midagi tõid.
Ma panin kõik õiged Flyersi mehed sisse. Leighton tõi üksi 123 punkti. Ja täna hommikul vahetasin JVR-i Girouxi vastu välja.
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas sponsa »

Vaatab, mis tänasest ööst saab. Kõik peale väravavahi peaks tegevuses olema.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
manalamees
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 1195
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:58
Lemmik: Boston Bruins
Asukoht: flower of scotland
Kontakt:

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas manalamees »

panin kah prooviks mingi pundi kokku,aga pole varem selliseid mänge mänginud,seega peab ôppima,kuidas see toimiks.proovisin 10 aastasena tubakat,sobis.hiljem proovisin alkoholi,sobis.proovin siis nyyd seda mängu,tundub huvitav olevat.tasub igasugu erinevaid asju proovida,muide.kunagi ôppisin omal käel bridzi mängima,jôudsin isegi korraliku harrastaja tasemeni.mis seda fantasy mängu puudutab,pole ma veel pihta saanud,kas oma tiimi peaks refreshima iga päev vôi kuidas?
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas sponsa »

manalamees kirjutas:panin kah prooviks mingi pundi kokku,aga pole varem selliseid mänge mänginud,seega peab ôppima,kuidas see toimiks.proovisin 10 aastasena tubakat,sobis.hiljem proovisin alkoholi,sobis.proovin siis nyyd seda mängu,tundub huvitav olevat.tasub igasugu erinevaid asju proovida,muide.kunagi ôppisin omal käel bridzi mängima,jôudsin isegi korraliku harrastaja tasemeni.mis seda fantasy mängu puudutab,pole ma veel pihta saanud,kas oma tiimi peaks refreshima iga päev vôi kuidas?
Tean, et USA-s käivad vist mingisugused pundid koos asja arutamas ja suured teooriad rajatud. Et seal väga populaarne.

Sul on vist nädalas 2 ostu/müügi tehingut võimalik teha, seega iga päev ei saa värskendada. Minu meelest peaks selle X-mehe punktid ka kirja minema. Mingis fantasy asjas oli, et pead igaks päevaks määrama koosseisu. Siin nii palju tööd ei ole. Eks see praegune olegi soojenduseks suureks Playoffvõistluseks :roll: . Lihtsalt klõpsi ja uuri ja surfa ja küll tulema hakkab. Ma ei ole samuti mingi proff. Kunagi sai mängitud, aga siis oli süsteem natuke teine.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas sponsa »

Leidsin KKK alt mõned reeglid sellele mängule.
http://www.sportingnews.com/games/rules ... =challenge
  1. Seega vaja 7 meest külmutamise ajaks, muidu punne ei saa.
  2. Nädalas on 2 ostu/müügi tehingut
  3. Igal kolmapäeval 18:00 tuleb nädala 2 treidi juurde
  4. Päevase meeskonna nimekirja külmutamine on 18:00
Siis väike nõuanne SN poolt
There's no one tip we can give you to guarantee victory. Winning at Salary Cap Hockey Challenge takes intuition, luck, research, and trial and error. Here are some basic principles to get you started.

* Spot the bargains. If you pick a player that performs better than his salary would otherwise dictate, you improve your team's score as well as save money to spend on the rest of your team.
* Play the Market. Buy low, sell high. By buying players in high demand and then selling them to reap the gains, you can increase your total team value and buy better, higher-priced players.
* Know who's hurting. Paying attention to injuries is vital in fantasy hockey. Be sure to keep an eye on who is out, who may have gotten banged up in practice and who is trying to play through pain. Sometimes a great player playing at 75% is not as good as an average player playing at 100%.
* Know who they're playing. Some teams have goalies who couldn't stop a beach ball. Pay attention to skaters who are going against these weak goalies and make sure they're skating on your side.
* Know who they are playing with. There is probably no better job than skating on Sidney Crosby's wing, you're bound to pick up a few extra points.

PUNKTID
The object of the game is to score the most Sporting News Points (SNP) over the course of the season.

Skaters
Statistic TSNP
Goal +25
Assist +25
Hat Trick +30
Power Play Goal +10
Short-Handed Goal +20
Game-Winning Goal +20
Hits +2
Overtime Goal +5
Penalty Minute (PIM) +3
Plus/Minus Rating +/-10
Shots On Goal +2
Shootout Goal +3
Shootout Miss -1

Goalie Statistics
Statistic TSNP
Win +50
Shootout/OT loss +25
Save +2
Goal Allowed -15
Shutout +50
Goal Scored +25
Assists +25
Penalty Minute (PIM) +3
Shootout Save +1
Shootout Goal Allowed -3
When you buy a player, you do not receive the SNP he scored previous to his being on your team. You only receive SNP for each day he plays while he's on your team, if he was on your roster by the time of that day's Roster Freeze.
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas kukoc »

Olen sportingnews-is mänginud play offide ajal,viimased 2 aastat.Põhihooaega aga juba 3 v 4 aastat yahoos,seal eestlaste punt koos.Päris huvitav asi igaljuhul.Pean mõtlema kas ma praegu teiega ühinen :D

Kasutaja avatar
sponsa
MVP
MVP
Postitusi: 465
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:24
Lemmik: Anaheim Ducks

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas sponsa »

kukoc kirjutas:Olen sportingnews-is mänginud play offide ajal,viimased 2 aastat.Põhihooaega aga juba 3 v 4 aastat yahoos,seal eestlaste punt koos.Päris huvitav asi igaljuhul.Pean mõtlema kas ma praegu teiega ühinen :D
No mõtle, aga playoffide aegu ühine kindlasti. ;)
Pilt
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
kukoc
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 636
Liitunud: 13 Veebr 2010, 20:45
Lemmik: Detroit Red Wings
Asukoht: Helsinki

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas kukoc »

Niiet siis ka paigas seal,Sleepwalkers nime all :D

Kasutaja avatar
admin
Hall of Fame
Hall of Fame
Postitusi: 972
Liitunud: 13 Veebr 2010, 11:23
Lemmik: Washington Capitals
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Foorumi "Fantasy" Challenge

Postitus Postitas admin »

ma ka seal penosil nimega
Pilt
Pilt

Suletud